Menu

TOP kompanitë e basteve

1.

100% bonus 100€

Melbet një ndër kompanitë e cila operon prej vitesh në tregun e basteve online do të jetë një mundësi e mirë loje për të gjithë ju. Melbet është një ndër kompanitë e cila në vitet që ka që operon në sistemin online po ofron gjithnjë e më shumë risi në lojërat e saj për të gjithë lojtarët që kanë besuar në të dhe kështu po ofron një sistem të kompletuar lojërash.

2.

€100 bonus

Licensimi I Noxwin, mundësitë, seksioni I pagesave... Loja në Noxwin do të ofrojë shumë mundësi, kështu ju do të keni mundësi që të përfitoni përvec lojës që do të zhvilloni dhe prej të gjithë promocioneve që ofrohen.

4.

Bonus 122% deri në 100 EUR

Detaje dhe informacione objektive rreth 22bet - bastshkruesit, kazinotë online, opsionet, si të depozitojmë dhe të tërheqim para. Avantazhet dhe disavantazhet e 22bet, etj.

5.

Bonus deri në 100 EUR në depozitën e parë

Regjistrohuni ne 1xBet dhe bëhuni pjesë e botës emocionuese të basteve sportive dhe basteve në ngjarje të tjera josportive. Përfitoni bonusin e Mirëseardhjes!

6.

Bonus 100% deri në 100 EUR

Zyra e basteve 20bet është aktualisht shumë popullore. Cfarë ofron 20bet? Bonus 100% deri në 100 EUR

7.

Bonus deri në €40

Me mbi 10 milion klientë në emrin e tij, të vendosur në 100 vende të ndryshme, UniBet ofron një bast sportiv të hollësishëm dhe një faqe argëtuese kazinoje.

8.

Bonus regjistrimi +500%

9.

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

Mund të them me qetësi se Bet365 është një nga faqet më të mira të lojërave të fatit në internet që kam përdorur ndonjëherë. Eshtë ndoshta edhe më e mira.