Menu

Bastshkruesit më të mirë

Lista e plotë e bastshkruesve

TOP kompanitë e basteve


1.
Logo 1xbet

Bonus deri në 100 EUR në depozitën e parë

Regjistrohuni ne 1xBet dhe bëhuni pjesë e botës emocionuese të basteve sportive dhe basteve në ngjarje të tjera josportive. Përfitoni bonusin e Mirëseardhjes!

2.
Logo 22bet

Bonus 122% deri në 100 EUR

Detaje dhe informacione objektive rreth 22bet - bastshkruesit, kazinotë online, opsionet, si të depozitojmë dhe të tërheqim para. Avantazhet dhe disavantazhet e 22bet, etj.

3.
Bet365_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

Mund të them me qetësi se Bet365 është një nga faqet më të mira të lojërave të fatit në internet që kam përdorur ndonjëherë. Eshtë ndoshta edhe më e mira.

4.
20bet_logo

Bonus 100% deri në 100 EUR

Zyra e basteve 20bet është aktualisht shumë popullore. Cfarë ofron 20bet? Bonus 100% deri në 100 EUR

5.
Melbet_logo

100% bonus 100€

Melbet një ndër kompanitë e cila operon prej vitesh në tregun e basteve online do të jetë një mundësi e mirë loje për të gjithë ju. Melbet është një ndër kompanitë e cila në vitet që ka që operon në sistemin online po ofron gjithnjë e më shumë risi në lojërat e saj për të gjithë lojtarët që kanë besuar në të dhe kështu po ofron një sistem të kompletuar lojërash.

6.
Stoiximan_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

7.
Unibet_logo

Bonus deri në €40

Me mbi 10 milion klientë në emrin e tij, të vendosur në 100 vende të ndryshme, UniBet ofron një bast sportiv të hollësishëm dhe një faqe argëtuese kazinoje.

8.
Betway_logo

Regjistrohu sot dhe përfito 100% të depozitës së parë !

9.
Bwin_logo

Merrni bonusin tuaj prej 50 EURO!

10.
Favbet_logo

100% e depozitës tuaj (deri në 170 EUR)

11.
betshop_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

12.
Sportingbet_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

13.
GGbet_logo

200% bonus deri në €200

14.
Bet

Supriza 100 $ !

15.
Meridianbet_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

16.
Volcano_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

17.
Bet

Përfito 100% Bonus në depozitën e parë

18.
Bet

Turnamente që shkojnë deri në 50.000$ !

19.
Maxbet_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

20.
Williamhill_logo

Përfito 100% Bonus në depozitën e parë

21.
Stake_logo

10.000 $ Bonus në ditë

22.
Bet

200 $ për lojtarët e rrinj !

23.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

24.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

25.
Bet

2.500.000 $ Bonus cdo javë !

26.
Bet

Jackpots 500 000 $ !

27.
Bet

125 % bonsu i mirëseardhies !

28.
Bet

Përfito deri në 100 Euro bonus !

29.
Bet

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit online

30.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

31.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

32.
Bet

Përfito 100$ bonus !

33.
Favorit_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

34.
Novibet_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

35.
Premier_me_logo

Bonus deri në 160%

36.
Wwin_logo

Bonus mirëseardhje deri në €200

37.
Sisal_logo

Bonus i regjisistrimit deri në 350$ !

38.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

39.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

40.
Bet

Përfito 200$ bonus !

41.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

42.
Bet

Bonus 150% i depozitës së parë !

43.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

44.
Netbet_logo

Oferta e mirëseardhjes 30€

45.
Betmaster_logo

100% deri në €200

46.
Mozzart_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

47.
Betfirst__logo

100% Bonus i depozitës së parë !

48.
Betsson_logo

Dyfisho depozitën e parë dhe përfito spin falas gjithashtu !

49.
Bet

Më shumë se 100 $ bonus !

50.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

51.
Bet

Regjistrohu dhe përfito 50 $ !

52.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

53.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë deri në 1000 $

54.
Bet

Përfito deri në 100 $ bonus !

55.
Bet

Luaj 10$ merr 10$ bonus !

56.
Bet

Bonus për cdo ngjarje !

57.
Bet

300 % bonus në depozitën e parë !

58.
Bet

25 % në depozitën e parë deri në 500 $ !

59.
Bet

300 % bonus i regjistrimit !

60.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

61.
Bet

Përfito 250% bonus nga depozita e parë !

62.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

63.
Bet

Bonus i mirëseardhjes deri në 1500$ !

64.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

65.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

66.
Bet

Promocione të vazhdueshme ditore !

67.
Bet

Përfito200$ bonus !

68.
Bet

Bonus 100 $ në bastet dhe lojërat casino !

69.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

70.
Bet

Përfito 200$ bonus !

71.
Bet

Përfito nga Mega Jacpots !

72.
Bet

500% Bonus i cili do të ju shpërblejë !

73.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

74.
Bet

160 $ Bonus për lojën tuaj !

75.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

76.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

77.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

78.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

79.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

80.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

81.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

82.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

83.
Bet

Përfito 200$ bonus !

84.
Bet

Përfito 200$ bonus !

85.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

86.
Bet

Bonus 200 $ në lojërat casino !

87.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

88.
Bet

Përfito 200$ bonus !

89.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

90.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

91.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

92.
Bet

Bonus i mirëseardhjes deri në 150$ !

93.
Bet

Përfito 200$ bonus !

94.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

95.
Betrebels_logo

100€ bonus mirëseardhje

96.
Arcanebet_logo

Get up to €/$600

97.
Ladbrokes_logo

Merr £/€20 në Free Bets (4 x £5)

98.
Fortuna_logo

Bonus 100% i depozitës së parë !

99.
Noxwin_logo

€100 bonus

Licensimi I Noxwin, mundësitë, seksioni I pagesave... Loja në Noxwin do të ofrojë shumë mundësi, kështu ju do të keni mundësi që të përfitoni përvec lojës që do të zhvilloni dhe prej të gjithë promocioneve që ofrohen.

100.
Adjarabet_logo

Bonus 100% i depozitës së parë !

102.
Bet

5.000.000 $ LeoJackpot !

103.
Bet

Depozito 20 $, luaj me 50 $ !

104.
Bet

Fito më shumë se 500 $ cash !

105.
Bet

25 $ bonus rregjistrimi !

106.
Bet

200 $ sport depozit bonus !

107.
Bet

10 $ dhe bast free !

108.
Bet

Përfito deri në 100 $ bonus !

109.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

110.
Bet

50 % bonus deri në 100$ !

111.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

112.
Bet

Merr £/€20 në Free Bets (4 x £5)

113.
Bet

Përfito200$ bonus !

114.
Bet

Bonus 200 $ në bastet dhe lojërat casino !

115.
Bet

Mund të fitoni deri në 20.000 $ !

116.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

117.
Bet

Përfito 200$ bonus !

118.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

119.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

120.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

121.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

122.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

123.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

124.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

125.
Bet

Përfito 800$ bonus !

126.
Bet

Përfito 200$ bonus !

127.
Bet

Përfito 200$ bonus !

128.
Bet

Bonus 200 $ në lojërat casino !

129.
Bet

Përfito 500$ bonus !

130.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

131.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

132.
1win_logo

Bonus regjistrimi +500%

133.
Kolinabet_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

134.
Sportybet_logo

Përfito deri në 100 $ bonus !

135.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

136.
Bet

Depozito 20 $ dhe pwrfito 10 $ bonus !

137.
Bet

Përfito deri në 100 $ bonus !

138.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

139.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

140.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

141.
Bet

Përfito 200$ bonus !

142.
Bet

Merr 250$ Bonus !

143.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

144.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

145.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

146.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

147.
Bet

Bonus i mirëseardhjes deri në 1500$ !

148.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

149.
Bet

Përfito 200$ bonus !

150.
Bet

100$ Bonus mirëseardhje për ju !

151.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

152.
Bet

Përfito 200$ bonus !

153.
Lootbet_logo

100€ bonus i depozitës së parë

154.
Bet

Përfito 200$ bonus !

155.
Bet

100% Bonus deri në 500$ !

156.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

157.
Bet

Bonus 100% i depozitës së parë !

158.
Bet

Depozitë 2-fish deri në 200 $ !

160.
Pixel_bet_logo

Bonusi aktual në website-in e bastshkruesit

161.
Tipsport_logo

Bonus 100% i depozitës së parë deri në 2000 $

Lista e bastshkruesve

Kjo listë përmban të gjithë bastshkruesit të cilët ofrojnë shërbimin e basteve online në këtë kohë.

Kërkesat për të përfshirë një bastshkrues në listën e bastshkruesve online:

– sigurimi i shërbimit të basteve sportive si një pjesë e rëndësishme e web-it të bastshkruesve

– trafiku i vizitorëve në web-in e bastshkruesve mund të matet

Rishikimi i bastshkruesit përmban detajet:

1) Bastshkruesit – ofrues i shërbimeve online të basteve sportive; ne kontrollojmë shërbimet e mëposhtëme të ofruara – bastet me koeficient fikse (bastshkruesit tradicionalë), shkëmbimi i basteve sportive, bastet me gara me kuaj, bastet me qen, bastet e përhapura, bastshkrues kriptovalutash, agjent bastesh (ndërmjetës), baste të tjera (atipike).

2) Vizitat ditore – trafiku i vlerësuar global i vizitorëve në faqen e basteve; nëse bastvënësi përdor faqe të shumta llogaritet një trafik kumulativ. Vizitat ditore ofrohen nga shërbimet e palëve të treta dhe azhornohen cdo ditë, kur krijoni rishikimin.

3) Rajoni i synuar – zona ku operon bastshkruesi.

4) Vlerësimi – Vlerësimi i Bastetbet.com i cilësisë së bastshkruesve në internet.